środa, 6 lipca 2011

Me wanna.

Kolejny pochmurny dzien. Ja się pytam ileż można ? Człowiek tylko może się nabawić depresji , i innych chorób społecznosciowych... Na dodatek szukanie pracy jest w tej chwili na takim etapie ze nic tylko sobie w łeb strzelić. Ale nie chce do końca popadać w jakieś załamanie. 
Musze się przyznać ze ostatnio cierpię na brak obuwia. Ciągle podobają mi się coraz to nowe buty ale nie mam możliwości ich zakupienia. Od worker'ów zaczynając kończąc na espadrylach, które powiem szczerze dopiero w tym roku mi się spodobały. Co prawda to tylko kilka par poniżej, ale napewno uszczęśliwiłoby mnie gdybym chociaż kilka miął w swoim posiadaniu:) Czekam na wasze komentarze czy się wam podobają i liczę na jakieś sugestie z waszej strony ;) Szczerość mile widziana. A na resztę tego okropnego dnia życzę chociaż jednego promienia słonecznego !
Pozdrawiam,
xoxo


7 komentarzy:

 1. Szczerze? :)
  To podobają mi się 1,15,17,19,20,21 :D
  Pozdrawiam

  passionelka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. a mnie podobają się: 1, 6, 9, 15, 17, 19, 20, 21 :)
  z naciskiem na 9. zdecydowanie!

  OdpowiedzUsuń
 3. I am visiting your blog to admire and be his follower and I hope you visit my blog too, so I can continue visiting to see and enjoy its beautiful presentations. Deep Peace. Néveo.
  Sao Paulo / Brazil / South America

  OdpowiedzUsuń
 4. GRATULACJE!Otrzymałeś nagrodę One lovely blog awards! Informacje na (http://ngmint.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-aword.html)
  pozdrawiam NG <3

  OdpowiedzUsuń
 5. podoba mi się twój blog :)
  z butów najlepsze 15 :)

  pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. espadrilles and boat shoes is my favourite type of shoes for this summer :)

  OdpowiedzUsuń